top of page
3813427.jpg

Masáže

Klasické regenerační masáže slouží pro uvolnění a regeneraci celého těla, duševní pohodu a prokysličení pokožky. Masáž má vliv na správné funkce oběhového systému, srdce a správný průtok krve celým tělem. Pokožka je správně zbarvena, prokysličena, svaly mohou lépe regenerovat a přijímat kyslík z krve, lymfatický systém se lépe zprůchodní. Po masáži je celé tělo uvolněné, svaly regenerují, toxické látky se odplavují pryč z těla, zlepšuje se pohyblivost kloubů a psychická pohoda tomu všemu přidá na dokonalosti.

tender-african-woman-smiling-enjoying-ma

relax

 • zkvalitnění a podpora
  regenerace sil po práci či jiné zátěži

 • blahodárně působí na nervovou soustavu

 • má reflexní účinek

protažení

 • uvolnění svalů a jejich ztuhlosti, odstranění bolesti

 • protažení pojivové tkáně kloubů

zdraví

 • zlepšení žilního krevního oběhu a látkové výměny

 • podpora mízního oběhu

krása

 • podpora tvorby kolagenu

 • zlepšení vzhledu pokožky a podpora hubnutí

 • zpomaluje vznik příznaků stárnutí

CO NABÍZÍME?

KOMBINOVANÉ

MASÁŽE

Masáž s kombinací různých prvků a technik – ideální na uvolnění zad, šíje a bederní oblasti. Pomůže od bolesti, preventivně působí proti stresu a zablokování.

KLASICKÁ MASÁŽ

ZAD

Regenerační procedura zaměřená k uvolnění přetíženého svalstva a podkoží v oblasti zad. K přetížení dochází především v důsledku nedostatku přirozeného pohybu, jednostranného zatížení, sedavého zaměstnání, práce s počítačem atd.

MASÁŽ DOLNÍCH

KONČETIN

Procedura vhodná pro celkové uvolnění při bolesti nohou, zmírňuje napětí a tlak v nohou, regeneruje svalstvo po námaze a stimuluje jak krevní, tak mízní systém. Při pravidelném provádění pomáhá předcházet vzniku křečových žil.

CELKOVÁ MASÁŽ

TĚLA

Klasická regenerační procedura, kdy dochází k celkovému navození pocitu odpočinku a uvolnění. Předchází přímo i nepřímo k prevenci úrazů a zdravotních obtíží. Při celkové masáži jsou masírovány horní i dolní končetiny, záda, šíje a podle potřeby i břicho.

LOKÁLNÍ SEGMENTOVÁ

MASÁŽ

Regenerační procedura cíleně navozující místní uvolnění přetížených segmentů těla. Urychluje regeneraci po jednostranné či nadměrné zátěži (ruka, noha, rameno atd.)

TĚHOTENSKÁ

MASÁŽ

Pomáhá zmírňovat bolest zad, bolest hlavy, nevolnost, podporuje spánek, zlepšuje tok kyslíku a živin k dítěti a odvod metabolitů ze tkání. Je všeobecně doporučována od 4. měsíce těhotenství až do porodu. Masáž je prováděná na boku a vsedě.

REFLEXNÍ MASÁŽ

CHODIDEL

Masáž bodů v oblasti chodidel vycházející z poznatků východní medicíny, že masírované body jsou reflexně provázány s celým tělem. Podle zaměření můžeme např. zmírňovat celkově pocit únavy, stresu, uvolnit vybrané svalové partie, zlepšit funkci jednotlivých orgánů nebo načerpat energii.

SOLUX

Podpůrný prostředek k uvolnění před masáží. Snižuje bolest a svalové napětí. Tato lampa má speciální filtr, který propouští jen ty paprsky o té vlnové délce, které mají terapeutický efekt.

DORNOVA

METODA

 

Je velmi jemná manuální terapie, která dokáže obratle a klouby vrátit do jejich původní polohy. Po vrácení kloubů a obratlů do původní polohy lze cítit okamžitou úlevu. Příčiny nesprávných poloh můžou být fyzické potíže, špatné držení těla, jednostranné zátěže a úrazy. Dornova terapie je doplněná Breussovou masáží.

SPORTOVNÍ

MASÁŽ

Masáž je především vhodná pro aktivní i rekreační sportovce. Slouží pro urychlení regeneračních procesů sportovce po zátěži.
Charakteristické jsou pro ni silnější cílené hmaty na danou svalovou oblast – je nejrazantnější z masáží, ale neměla by příliš bolet.

ANTICELULITIDNÍ

MASÁŽ

Intenzivní tvrdá a hloubková masáž stehen, boků a hýždí. Rozrušuje tukové buňky podkožních tkání, zlepšuje svalový tonus a vyhlazuje kůži. Podtlak v baňce zrychluje aktivní odvádění zplodin metabolizmu, odpadních a toxických látek z tkání. Výsledkem je zmenšení objemu, hladká kůže a mladší vzhled.

PASIVNÍ

STRETCHING

Podle potřeby jednotlivce je „šitý na míru“. Zaměřuje se na obnovení nebo zlepšení funkce pohybového aparátu spektrem různých rehabilitačních technik na protahování zkrácených svalů a naopak posilování oslabených tak, aby vznikla svalová rovnováha. Snahou je rovněž obnovit nebo zlepšit funkci kloubů končetin a páteře.

herbal-compress-herbal-spa-treatment-equ

RELAXAČNÍ

AROMA MASÁŽ

Dokáže vnést naprosté uvolnění a úlevu celému tělu. Stimuluje krevní oběh, uklidňuje nervový systém a uvolňuje svalové napětí. Směsi silic pro masáže se volí podle žádaného terapeutického účinku a psychického stavu člověka.

woman-cupping-patients-back.jpg

BAŇKOVÁNÍ

Relaxační metoda, při které dochází pomocí podtlaku k výraznému prokrvení kůže a podkoží. Zvýšené prokrvení vede ke zlepšení látkové výměny a tím i uvolnění bolesti a napětí vzniklého v důsledku nahromadění škodlivých látek v místech, co jsou nejvíce přetížené.

young-woman-receiving-a-back-massage-in-

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

Velmi jemná technika lymfatické masáže s cílem zlepšit kvalitu lymfatického oběhu napomáhá organismu odvádět odpad z tkání. 

___52_edited.jpg

PŘISTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

Navazuje na manuální lymfodrenáž nebo je samostatnou procedurou. Podstata metody je shodná s manuální lymfodrenáží.

woman-enjoying-stone-massage.jpg

BREUSSOVA MASÁŽ

Je velmi jemná relaxační metoda na uvolnění celé páteře. Používá se třezalkový olej, který má regenerační a léčivé účinky.

Kinesiotape.jpg

KINESIOTAPING

Oblepení svalů, kloubů a okolních tkání tenkou pórovitou látkou ze 100% bavlny bez latexu, slouží k zafixování svalu ve správné poloze.

bottom of page